Головна

 

 

 

Безпека - одна з найважливіших складових Вашого успіху в роботі!

Висококваліфікована адвокатська підтримка, забезпечить Вам впевненість у завтрашньому дні, в умовах законодавства, яке часто змінюється і при нестабільній економічній ситуації.

Передбачити, спланувати і захистити власників бізнесу - це наше завдання.

Часто юридичні процедури призводять до істотних витрат часу і грошей. Ми допоможемо вам заощадити і те і інше, а також надамо кваліфіковану юридичну допомогу в пошуку оптимально вигідних рішень.

До кожного клієнта ми підходимо індивідуально, і кожна Ваша проблема - вже НЕ ПРОБЛЕМА, а НАШЕ ЗАВДАННЯ, яку ми зможемо вирішити, грунтуючись на багаторічному досвіді і багатосторонньому підході до її вирішення.

Юридична група «ОМЕКО» забезпечить:

Юридичний супровід державної реєстрації, Базове комплексне юридичне обслуговування господарської діяльності підприємства

експертиза, складання договорів, внутрішніх положень, інструкцій, приведення статутних та дозвільних документів підприємства у відповідність з чинним законодавством, реєстрацію патентів, торгових марок.

Безпека бізнесу

включає в себе захист авторських прав виробників продукції, іноземних інвесторів на території України, протидія витоку інсайдерської інформації, взаємодія з державними структурами, податковими, правоохоронними органами з питань, дозвільного, податкового характеру, контроль при проведенні перевірок та аудиторів.

Комплексне корпоративне управління

напрямок діяльності спрямоване на контроль при розподілі прибутку між власниками, контроль грошових потоків всередині компанії, розподіл прибутку, оптимізація оподаткування, виявлення прихованих витрат і заниженою прибутку, перевірка сумлінності партнерів.

Представництво інтересів клієнтів в судах України

Вивчення документів та підготовка висновку з проблеми із зазначенням можливих шляхів подальших дій, підготовка процесуальних документів, супровід судових процесів.

Ми надамо Вам реальне сприяння в організації діяльності вашої компанії і створимо додатковий потенціал для розвитку успішного бізнесу.

Сподіваємося бачити Вас серед наших клієнтів!
Ми допоможемо у вирішенні Вашого питання.
+38 050 077 73 16
+38 044 246 45 42