Оформлення ліцензій

 

 

 

ЛІЦЕНЗІЇ ТА ДОЗВОЛИ
Отримання ліцензій: на будівельну, туристичну, охоронну діяльність, транспортні перевезення, посередництво у працевлаштуванні за кордоном, торгівлю дорогоцінними металами та камінням, топографо-геодезичну та картографічну діяльність, брухт чорних металів та інші.

від
15 000,00

Отримання дозволів СЕС, Пожнагляду, Держохоронпраці, Держгірпромнагляду, на розміщення зовнішньої реклами, торгової точки та інші.

від 3000,00

У вартість послуг не включені офіційні платежі.

Оформлення ліцензійБагато видів діяльності вважаються легальними тільки за наявності відповідної дозвільної документації - ліцензії.

Щоб отримати ліцензію на певний вид діяльності вашого підприємства, попередньо потрібно зібрати комплект необхідних документів, затверджених у порядку оформлення ліцензії даного виду, які слід надати у відповідні державні структури.

Якщо ви керівник підприємства, для здійснення діяльності якого вам необхідно отримати ліцензію, то попередньо вам потрібно ознайомитися з порядком оформлення ліцензії. Якщо отримати ліцензію власними силами для вас проблематично через брак часу або вам необхідно отримати ліцензію у чітко встановлені терміни, то краще довірити оформлення ліцензії професіоналам.

Компанія «ОМЕКО» надає послуги з оформлення ліцензій різного виду. За час своєї успішної діяльності наша компанія набула багатого досвіду та налагодила тісну співпрацю з ліцензійними органами України, що дозволяє вам отримати ліцензію з нашою компанією у найкоротші терміни. Крім того, ми пропонуємо вам отримати ліцензії на найвигідніших для вас умовах.