Податкові суперечки

 

 

 

Податкові суперечкиПодаткові суперечки - оскарження актів податкових органів, дій (бездіяльності), рішень посадових осіб податкових органів є формою захисту прав та інтересів платника податків. Право на захист - це закріплена податковим законодавством можливість особи використовувати заходи охоронного характеру з метою відновлення як порушеного права і припинення дій, що порушують його права, так і компенсувати втрати економічного характеру, нанесені йому неправомірними діями податкового органу, його посадової особи чи іншого органу державної влади.

Юристи нашої компанії, дотримуючись економічних інтересів клієнта, здійснюють:

представлення інтересів і позасудове врегулювання податкових суперечок у податкових органах,

оскарження актів податкових органів, пов’язаних з нарахуванням податків та пені, постанов про притягнення до податкової або адміністративної відповідальності, у самих податкових органах і вищих податкових органах,

представлення інтересів клієнта в судах першої, апеляційної, касаційної інстанцій,

розробка та застосування схем оптимізації оподаткування (податкові схеми).

Пропонуємо своїм клієнтам юридичні послуги на найвигідніших умовах. Штат висококваліфікованих співробітників обізнаний, щодо останніх змін податкового законодавства та правової практики застосування нормативних правових актів, що дозволяє з урахуванням значного досвіду взаємодії зі співробітниками податкових органів та арбітражних судів, успішно вирішити практично будь-які проблеми податкових суперечок, що виникли. Проводиться консультація, яка дозволяє платнику податків спільно з нашими юристами оцінити перспективи вирішення проблем і розробити подальші дії. Вартість наших послуг більш ніж доступна, тому скористатися можуть не тільки великі підприємства, але й представники малого бізнесу.