Про компанію

 

 

 

"ОМЕКО" - це професійна компанія, яка надає кваліфіковані юридичні послуги, як корпоративним, так і приватним клієнтам.

Основні напрямки нашої юридичної компанії:

 Абонентське юридичне обслуговування
 Представництво інтересів у судах різних інстанцій
 Супровід угод
 Стягнення заборгованості (повернення боргів)
 Податкове планування
 Вирішення податкових спорів
 Захист прав інтелектуальної власності
 Управління активами власників бізнесу
 Проведення юридичного аудиту підприємства
 Юридичні консультації в різних сферах права

Наша команда складається з висококваліфікованих юристів та адвокатів, які постійно підвищують свій професійний рівень, отриманий у найкращих юридичних школах, щоденною практикою та науковою діяльністю, а також участю у семінарах, круглих столах з обговорення законопроектів.

Внаслідок активної соціальної позиції нашої компанії, ми постійно йдемо в ногу з часом і знаходимося в курсі законодавчих тенденцій та змін законодавства, що дозволяє вирішувати поставлені перед нами завдання оперативно та кваліфіковано.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє знаходити найбільш функціональне рішення в його питанні та розробку оптимально необхідних для прийняття, у вирішенні поставленого завдання, дій.

Наші фахівці із задоволенням і кваліфіковано допоможуть вам у різних сферах права, зокрема - цивільного, сімейного, господарського, податкового, фінансового, авторського права.

Ми пропонуємо, як комплексне юридичне обслуговування, так і окремі юридичні послуги, які допоможуть нашим клієнтам у грамотній організації їхнього бізнесу, адже не секрет, що від цього залежить успіх і безпека роботи наших клієнтів.

Кваліфіковане надання юридичних послуг дозволяє ефективно вирішувати проблеми, що виникають, з найменшими витратами для клієнта та оптимізувати фінансового-господарську діяльність підприємства.


З питань надання юридичних послуг звертайтеся за тел:

(050) 077-73-16                 (044) 246-45-42

Сподіваємося бачити Вас серед наших клієнтів і подбати про безпеку Вашого бізнесу!