Складання договорів

 

 

 

Складання договорівДоговір - це документ, що регулює взаємовідносини між суб’єктами підприємницької діяльності. Точність і правильність складання договору мінімізує ризик збитків як у вигляді реального збитку, штрафних санкцій, так і неотриманого прибутку, судових витрат, тощо. Договірна робота має велике значення у комерційній діяльності. Для грамотного складання договору (контракту), недостатньо скористатися типовою формою. Підготовка конкретного проекту договору - процес творчий, заснований на конкретній ситуації, а також досвідченості юриста. Текст договору - результат компромісу сторін, досягнутий у процесі переговорів. Тому ми рекомендуємо Вам скористатися послугами професіоналів.

Неграмотно складений договір може спричинити у майбутньому неможливість отримання оплати (або своєчасного отримання товару, якісного та своєчасного виконання робіт/послуг), проблеми при підписанні документів прийому-передачі, тощо. Правильно складений договір - Ваша гарантія від судових розглядів у майбутньому, механізм врегулювання будь-яких розбіжностей.

Наша компанія допоможе Вам визначити, якої саме правової форми договір слід укласти з контрагентом для досягнення бажаного результату, визначити суттєві умови договору, а також акцентувати Вашу увагу на окремих умовах договору, таких як терміни дії договору, відповідальність сторін та інші специфічні деталі договорів.

Досвідчені юристи нашої компанії здійснять детальний аналіз наданого Клієнтом договору на відповідність вимогам чинного законодавства, постановам і розпорядженням центральних та регіональних виконавчих органів. Спеціаліст-консультант детально ознайомить клієнта з інформацією про наявність у договорі фінансових і правових ризиків, про способи захисту свого бізнесу від можливих негативних наслідків.

<< Назад