Статті

 

 

 

Вартість послуг адвоката

У пошуках юридичної допомоги в інтернеті можна наштовхнутися на безліч сайтів. Вартість послуг адвоката сьогодні в багатьох юридичних групах і фірмах різна. Але у клієнта немає впевненості в якості послуг, які надають ці фірми. А від цього залежить багато чого - будуть захищені права і свободи громадянина чи ні, чи буде розв'язана складна юридична ситуація.

детальніше >>


Послуги адвоката Київ

Послугами адвоката не нехтують, коли на кону стоять права і свободи людини. Юридична допомога потрібна багатьом людям і в господарських справах, та бізнесі, і в будь-яких інших областях. Послуги адвоката (Київ) вибирають ті, хто звик в кожній справі довіряти професіоналам.

детальніше >>


Замовити адвоката

Послуги адвоката, у наш час - досить поширена практика. Так як, за допомогою досвідченого юриста, ми можемо відстояти свої права і свободи, в різних сферах нашої життєдіяльності, будь-то комерційна діяльність, господарські питання, а так само, нестандартні життєві ситуації, які можуть трапитися в кожного з нас.

детальніше >>


Найкращі адвокати Києва

Сьогодні юридична допомога потрібна, практично, на кожному кроці. І якщо, наприклад, з питань реєстрації та подальшого супроводу підприємств, юриста знайти не проблема (подібних компаній сьогодні предостатньо). То для вирішення більш серйозних питань, а особливо, предствництва у суді, потрібні вже найкращі адвокати Києва.

детальніше >>


Сімейний адвокат Київ

Сімейний адвокат (Київ) - це вид комплексної адвокатської допомоги, яка напряму пов'язана з особливістю різних спорів, які виникли в області сімейного права. Іноді виникають такі ситуації, коли в одній сім'ї виникають одночасно кілька сімейних спорів.

детальніше >>


Приватні юридичні послуги

На сьогоднішній день якісні приватні юридичні послуги стають все більш затребуваними і практично життєво важливими майже для всіх людей. З ранніх років ми стаємо складовою частиною суспільства, в якому потрібно дотримуватися певних юридичних правил.

детальніше >>


Представництво інтересів у судах

Напевно, багато хто з нас неодноразово посміювалися над звичкою жителів країн Заходу судитися з будь-якого приводу. Для нашої людини, особливо вихованого на радянських догмах, це - чуже. Проте з плином часу, ми все ж стали замислюватися про те, що часом, суд є єдиною можливістю відстояти свої права і захистити інтереси.

детальніше >>


Допомога в оскарженні податкових повідомлень-рішень

Кожен платник податків, який переконаний, що внаслідок неправомірних дій державних органів порушуються його інтереси і права, має повне право звернутися з відповідним позовом з питанням щодо оскарження податкових повідомлень-рішень в суд.

детальніше >>


Ми знайдемо відповідь на запит податкової інспекції

Платники податків періодично отримують запити податкових органів на надання документів та деякої інформації. У більшості випадків така ситуація означає, що податкові органи вирішили уточнити правильність нарахування валових витрат, податкового кредиту і поцікавитися контрагентами.

детальніше >>


Реєстрація підприємств у Києві

Створення власного бізнесу в Києві в наш час є досить трудомісткою процедурою, що вимагає вирішення багатьох питань. Одніим з основоположних  і, мабуть, найважливіших завдань на початковому етапі створення своєї компанії в столиці є - реєстрація підприємства в Києві.

детальніше >>


Реєстрація фірми в Києві

Реєстрація фірми в Києві, як і в будь-якому іншому місті України, в не залежності від її організаційно-правової форми є досить непростим комплексом заходів. Процедура реєстрації фірми в Києві може відняти чимало сил і часу, до тих пір, поки кінцевий результат не буде успішним.

детальніше >>


Важливість кваліфікованих послуг з реєстрації піприємств

Ведення будь-якого легального бізнесу обов'язково починається з його державної реєстрації. Це обов'язкова процедура, досить непроста для тих підприємців-початківців, які ніколи не мали справу зі створенням нової фірми.

детальніше >>


Розв'язання проблем з податковою інспекцією

Переважна більшість двосторонніх спірних питань, які виникають між бізнесменами та державою виникають через різні спірні ситуації з податковими органами. Як правило, такі спори закінчуються втратою часу і фінансовими збитками з боку підприємця.

детальніше >>


Неправомірність податкових повідомлень

Неправомірність податкових повідомлень дуже часто сьогодні має місце в діяльності та взаємодії між підприємцем та державними органами. З цією неприємною ситуацією стикається практично кожен бізнесмен. Початківці і недосвідчені підприємці, як правило, погоджуються з будь-яким рішенням податкових органів, вважаючи, що в цій сфері неправомірність податкових повідомлень не може існувати.

детальніше >>


Проблеми з кредитом

Валютні ризики, співвідношення пені і боргів, неустойки, прострочення виконання різних договірних зобов'язань, пов'язаних з кредитом, зміна деяких умов кредитних договорів, процентні ставки, а також інші питання і нюанси кредитування вводять в оману багатьох жителів України, які з різних причин вирішили оформити кредит.

детальніше >>


Оформлення вступу у спадщину

Кожна людина, яка бажає отримати успадковане майно і мати можливість розпоряджатися цим майном повинна виконати оформлення вступу в спадщину. Таку процедуру має здійснювати висококваліфікований фахівець, який працює в юридичній галузі.

детальніше >>


Процедура вступу у спадщину

В Україні процедура вступу в спадщину може здійснюватися з дня смерті людини, який вважався спадкоємцем і протягом шести місяців після цього дня. У цей період будь-який потенційний спадкоємець може звернутися до юриста за допомогою у здійсненні процедури вступу в спадщину.

детальніше >>


Реєстрація права власності на нерухомість

Мабуть, кожній дорослій людині відомий той факт, що реєстрація права власності на нерухомість дає людині унікальну можливість володіти, як завгодно розпоряджатися і користуватися майном без обмежень. Але далеко не всі люди добре обізнані, як правильно здійснювати реєстрацію права власності на нерухомість, не втрачаючи при цьому свій час, нерви і зайві фінансові ресурси.

детальніше >>


Реєстрація права власності земельної ділянки

Реєстрація права власності земельної ділянки дозволяє власникові відчувати себе більш вільно і незалежно в діях з власною землею. Така процедура робить людину дійсно повноправним володарем своєї ділянки, якою він може розпоряджатися як завгодно. Реєстрація права власності земельної ділянки має деякі відмінності від реєстрації права власності на інші різновиди нерухомості.

детальніше >>


Надання юридичних послуг

Надання юридичних послуг в наш час необхідно як багатьом приватним особам, так і різним підприємствам та організаціям. Дуже часто люди, які звертаються в юридичні компанії, спочатку потребують юридичної консультації щодо деяких питань, пов'язаних з веденням бізнесу, сімейними, податковими спорами або з інших юридичних питань.

детальніше >>


Послуги юридичної компанії

Послуги юридичної компанії - це невід'ємна складова життєдіяльності сучасної людини. Такі послуги часто потрібні людям, які займаються підприємницькою діяльністю. Але людям, чия професія не пов'язана з веденням бізнесу, також дуже часто необхідна допомога висококваліфікованих юристів.

детальніше >>


Порядок і терміни зарахування валютної виручки

Згідно зі ст. 1 ЗУ «Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті»  (надалі — Закон) виручка резидентів в іноземній валюті підлягає зарахуванню на їхні валютні рахунки в уповноважених банках у терміни виплати заборгованостей, зазначені в контрактах, але не пізніше 180 календарних днів з дати митного оформлення (виписки вивізної вантажної митної декларації) продукції, що експортується, а в разі експорту робіт (послуг), прав інтелектуальної власності — з моменту підписання акта або іншого документа, що засвідчує виконання робіт, надання послуг, експорт прав інтелектуальної власності.

детальніше >>


Виїмка за новим КПК України. Виклик свідка

Перш за все процедура виїмки документів за новим КПК України змінилася. Тепер слідчий не має права виносити постанову про вилучення доказів, згідно ч.2 ст.159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.

детальніше >>


Захист прав споживачів

В усіх випадках купівлі товару, замовлення роботи чи послуги необхідно отримати письмове підтвердження даного факту. При купівлі товарів продавець (касир) зобов’язаний видати споживачу розрахунковий документ встановленої форми та змісту: касовий чек, товарний чек, розрахункову квитанцію, який посвідчує факт купівлі – продажу (повернення товарів), надання послуг, з позначкою про дату продажу, надрукований і зареєстрований у встановленому порядку реєстратором розрахункових операцій або заповнений вручну.

детальніше >>


Реєстрація приватного підприємства (Київ)

Якщо Вам необхідна реєстрація приватного підприємства в Києві, відразу телефонуйте в компанію «ОМЕКО». Ми пропонуємо великий діапазон послуг в даному сегменті. Рекомендуємо Вам відвідати наш сайт, щоб ближче з ними ознайомитися і вивчити всю необхідну для Вас інформацію. Буде краще, якщо Ви відразу зателефонуєте нам в компанію. Наші першокласні фахівці зможуть запропонувати Вам професійну консультацію та з ними Ви зможете обговорити всі деталі.

детальніше >>


Реєстрація індивідуального підприємця

Якщо Ви вирішили зайнятися підприємницькою діяльністю і Вам потрібна реєстрація індивідуального підприємця, значить Вам потрібна допомога нашої компанії «ОМЕКО». Ми здійснюємо адвокатську підтримку з багатьох питань. Наша команда складається тільки з кваліфікованих, досвідчених і багатих на знання фахівців. Вони зуміють швидко і компетентно надати Вам будь-яку допомогу. Тому Ви можете розраховувати на нашу компанію.

детальніше >>


Консультація юриста, Київ, ціна

Ціна консультації юриста в Києві найчастіше значно завищена, оскільки багато компаній замислюються тільки про прибуток. У той же час, є і досить велика кількість недорогих юристів, які, однак, можуть бути не професіоналами. Тому, дуже важливо знайти хороше співвідношення не великої ціни і високого професіоналізму юриста.

детальніше >>


Юридична консультація (Київ)

Юридична консультація в Києві - це послуга, яка може стати в нагоді буквально будь-якій людині. Не важливо, пов'язана вона з Вашим власним бізнесом або особистими справами, але послуги адвокатів потрібні частіше, ніж це може здатися. Тому наша адвокатська компанія «Омеко» користується значною популярністю серед самих різних клієнтів.

детальніше >>


Юридичні послуги супровід

Будь-який невеликий бізнес або підприємство з часом стикаються з величезною кількістю паперової та юридичної роботи. Не важливо, чим саме займається Ваш бізнес, але рано чи пізно, Ви отримаєте значне зростання обсягу такого виду роботи. Для вирішення саме таких проблем і є спеціальні юридичні послуги - супровід.

детальніше >>


Юридичний супровід бізнесу

Цікавить юридичний супровід бізнесу? Юридична компанія «ОМЕКО» допоможе Вам вирішити всі свої питання. Ми здійснюємо високого рівня адвокатську підтримку. З нами Ви можете бути впевнені в завтрашнім дні свого підприємства. Ми зможемо професійно захистити Вас і Ваш бізнес від будь-яких факторів і негативного впливу.

детальніше >>


Ціни юридичний супровід

Юрист - це практично незамінний співробітник на будь-якому підприємстві, тоскільки він займається не тільки різним представництвом компанії, але і її обслуговуванням з багатьох питань. Але далеко не кожен бізнес може дозволити собі утримання такого співробітника на постійній ставці. І щоб вийти з цієї ситуації, Ви можете скористатися юридичним супроводом, ціна якого визначається кількістю відпрацьованих годин і завданнями.

детальніше >>


Юридична консультація Київ ціна

Якщо Ви зайнялися створенням свого бізнесу, то величезна кількість тонкощів і проблем з оформленням, можуть значно уповільнити, а іноді і зовсім зупинити процес. Але для того, щоб впоратися з цією та іншими проблемами, Вам необхідна тільки якісна юридична консультація, ціна в Києві на яку залежить від того, до кого Ви звернетеся.

детальніше >>


Юридичні податкові послуги

Будь-яке приватне підприємство нашої країни знаходиться під її постійним контролем. Існує ряд законів, які зобов'язують власників бізнесу платити податки. За допомогою юридичних податкових послуг можна налагодити весь процес так, щоб ні у кого і ніколи не виникало до Вас додаткових питань. Будь-яку діяльність потрібно здійснювати грамотно, від цього буде залежати її рентабельність і тривалість існування.

детальніше >>


Юридичні послуги податкових спорів

Податкові органи нашої країни ретельно і регулярно контролюють будь-яку підприємницьку сферу. Це зроблено для того, щоб власники власного бізнесу вчасно платили податок і не приховували нічого від держави. Існують юридичні послуги податкових спорів. Вони допомагають платникам податків уберегти і зберегти свій бізнес.

детальніше >>