Допомога в оскарженні податкових повідомлень-рішень

 

 

 

Допомога в оскарженні податкових повідомлень-рішеньКожен платник податків, який переконаний, що внаслідок неправомірних дій державних органів порушуються його інтереси і права, має повне право звернутися з відповідним позовом з питанням щодо оскарження податкових повідомлень-рішень в суд. Крім цього платник може захистити свої власні інтереси, звернувшись зі скаргою про оскарження податкового повідомлення рішення у відповідну вищу інстанцію державної податкової служби України. Недієздатні або неповнолітні суб'єкти можуть також відстоювати свої права в ситуаціях, коли потрібно оскарження податкових повідомлень та рішень у суді.

Щоб збільшити шанс позитивного рішення, а також максимально скоротити час збору всіх необхідних паперів і документів та проведення всіх потрібних дій і процедур, краще звертайтеся за допомогою до професіоналів з питанням оскарження податкових повідомлень рішень.

Допомога фахівців в оскарженні податкових повідомлень-рішень в основному включає в себе такі дії:

  • первинний аналіз поданих самостійно скарг клієнтом, повноти вказаних в них перспектив і фактів прийняття податковим органом позитивного рішення;
  • подача і підготовка додаткових скарг, уточнень вимог і в разі потреби різної інформації і листів до податкового органу;
  • під час процедури оскарження в органах податкової служби супровід справи платника;
  • за результатами розгляду оскарження отримання повідомлень-рішень податкового органу.

Отримати якісну допомогу в оскарженні податкових повідомлень-рішень ви можете, звернувшись в професійну адвокатську компанію «ОМЕКО».