Ми знайдемо відповідь на запит податкової інспекції

 

 

 

відповідь на запит податкової інспекціїПлатники податків періодично отримують запити податкових органів на надання документів та деякої інформації. У більшості випадків така ситуація означає, що податкові органи вирішили уточнити правильність нарахування валових витрат, податкового кредиту і поцікавитися контрагентами. Так чи інакше, запит податкових органів є нагадуванням для керівника компанії про можливість проведення податкової перевірки і пов'язанї відповідно з цим фактом ризики і звичайно ж донарахування податкових обкладань на суму угод з контрагентами.

Неналежна і некоректна відповідь на запит податкової може безпосередньо стати основною причиною позапланової перевірки підприємства податковою службою. У результаті компанія втрачає грошові кошти та час. Професійна адвокатська компанія «ОМЕКО» може надати своїм клієнтам висококласну юридичну допомогу, яка реально позбавить підприємство від неприємних наслідків неналежного відповіді на запит податкової служби.

Фахівці адвокатської компанії «ОМЕКО» надають ефективну правову допомогу своїм клієнтам, яким потрібен якісна і коректна відповідь на запит податкових органів.

У комплекс послуг з даної процедури входить:

  • юридична оцінка запиту податкових органів для виявлення підстав для перевірки компанії і можливих ризиків;
  • складання коректної відповіді на запит податкової служби;
  • моніторинг відомостей про фірму для обчислення можливої позапланової та планової податкової перевірки;
  • моніторинг відомостей про контрагентів.

Ми знайдемо відповідь на запит податкової, яка допоможе вашому підприємству уникнути позапланових перевірок податкової служби.