Процедура вступу у спадщину

 

 

 

Процедура вступу у спадщинуВ Україні процедура вступу в спадщину може здійснюватися з дня смерті людини, який вважався спадкоємцем і протягом шести місяців після цього дня. У цей період будь-який потенційний спадкоємець може звернутися до юриста за допомогою у здійсненні процедури вступу в спадщину.

Для того, щоб кожна зацікавлена у спадщині людина змогла звернутися до нотаріуса, за законом надається півроку. За цей час юрист визначає персон, які за законом можуть стати власниками успадкованого майна.

Процедури вступу в спадщину можуть відрізнятися деякими нюансами. Спадкування може здійснюватися або за законом, або відповідно до написаного заповіту. Якщо процедура вступу в спадщину здійснюється без заповіту, то майно успадковується згідно черг спадкування, які визначені законом. У такому випадку неодмінно варто звернутися в гарну юридичну фірму, яка зможе допомогти здійснити потенційному спадкоємцеві процедуру вступу в спадщину максимально швидко.

За заповітом спадщина може перейти родичу, другу або будь-якого іншого людині, а також будь-якої організації. Але заповіт можуть оскаржити в суді спадкоємці за законом, які не згодні з цим документом. Оскарження заповіту здійснюється на підставі деяких порушень, які ймовірно були допущені при складанні заповіту.

Процедура вступу в спадщину найчастіше викликає деякі юридичні труднощі, тому в таких випадках краще звернутися в адвокатську компанію «ОМЕКО».