Реєстрація права власності земельної ділянки

 

 

 

Реєстрація права власності земельної ділянкиРеєстрація права власності земельної ділянки дозволяє власникові відчувати себе більш вільно і незалежно в діях з власною землею. Така процедура робить людину дійсно повноправним володарем своєї ділянки, якою він може розпоряджатися як завгодно. Реєстрація права власності земельної ділянки має деякі відмінності від реєстрації права власності на інші різновиди нерухомості. До виконання такої важливої процедури необхідно підійти дуже уважно і відповідально, а краще звернутися за допомогою до фахівців у цій галузі. Таким чином, можна вберегти себе від усіляких ризиків, які виникають в процесі оформлення своїх законних прав на власну територію. Для коректного та швидкого здійснення реєстрації права власності земельної ділянки більшість людей звертаються в професійні юридичні компанії.

Перш ніж ділянка може стати об'єктом цивільного права, його необхідно сформувати. Під цим мається на увазі визначення його меж і площі, а також внесення всієї необхідної інформації про ділянку до Державного земельного кадастру.

Реєстрація права власності земельної ділянки в першу чергу необхідна для того, щоб власник території мав право здійснювати операції купівлі-продажу, обміну. Також така процедура повинна бути завчасно здійснена, щоб власник ділянки міг отримати дозвіл на будівництво, мав право дарувати чи передавати у спадок таку ділянку. Реєстрацію права власності земельної ділянки в Києві Вам зможуть допомогти правильно і оперативно здійснити співробітники адвокатської компанії «ОМЕКО».

Якщо Вам необхідна професійна допомога у здійсненні такої процедури як реєстрація права власності земельної ділянки, то Вам варто звернутися в юридичну фірму «ОМЕКО».