Сімейний адвокат Київ

 

 

 

Сімейний адвокат КиївСімейний адвокат (Київ) - це вид комплексної адвокатської допомоги, яка напряму пов'язана з особливістю різних спорів, які виникли в області сімейного права. Іноді виникають такі ситуації, коли в одній сім'ї виникають одночасно кілька сімейних спорів.

Наприклад, досить поширений випадок, коли при розірванні шлюбу, паралельно виникає юридична суперечка про встановлення місця проживання дітей, витребування аліментів, поділ спільного нажитого майна подружжя або інші різноманітні сімейні спори різної складності. Таким чином, для людей, у яких виникла якась ситуація пов'язана із сімейним правом, дуже важливо, щоб сімейний адвокат (Київ), що представляє інтереси одного з учасників сімейного спору, мав великий досвід розгляду таких спорів.

До того ж, як показує практика розгляду різних сімейних спорів, результати ведення одної сімейної справи можуть бути безпосередньо пов'язані і безпосередньо впливати на розгляд інших суперечок.

Юридична група «Омеко» пропонує своїм клієнтам комплексний підхід у стандартних і нестандартних ситуаціях, коли одночасно виникає кілька сімейних спорів, в яких учаснику спору необхідна допомога сімейного адвоката в Києві. При розгляді відразу декількох сімейних спорів одного і того ж клієнта, наша юридична група надає допомогу сімейного адвоката на вигідних для клієнта умовах.

Найняти досвідченого сімейного адвоката в Києві можна звернувшись в юридичну групу «Омеко»