Ціни юридичний супровід

 

 

 


Ціни юридичний супровідЮрист - це практично незамінний співробітник на будь-якому підприємстві, тоскільки він займається не тільки різним представництвом компанії, але і її обслуговуванням з багатьох питань. Але далеко не кожен бізнес може дозволити собі утримання такого співробітника на постійній ставці. І щоб вийти з цієї ситуації, Ви можете скористатися юридичним супроводом, ціна якого визначається кількістю відпрацьованих годин і завданнями.

У Києві ціна юридичного супроводу може бути дуже високою, якщо Ви вирішите звернутися за даною послугою до елітної компанії. Ми ж пропонуємо послуги аналогічного рівня, але за вартістю на порядок нижче, ніж у більшості конкурентів. Причина цього полягає в тому, що ми намагаємося стати більш доступними для малого бізнесу, які найчастіше і звертаються до нас, а їх самих цікавить не тільки якість, але і ціни. Юридичний супровід - це далеко не єдина послуга, яку ми надаємо, оскільки ми розуміємо, що клієнти можуть стикатися з різними проблемами.

Основа всієї політики нашої компанії - це доступні ціни, а юридичний супровід дозволяє нам проявити її в повній мірі. Перевага наших послуг полягає в тому, що наш співробітник працює по годинах, а значить, Ви зможете чітко регулювати кінцеву вартість, щоб не перевищити кінцевий бюджет.

Для того, щоб дізнатися точну ціну юридичного супроводу у нас, Вам потрібно лише подзвонити нам і повідомити всі деталі майбутньої роботи, а менеджер повідомить Вам точну суму, виходячи з цього. Або Ви можете зайти у відповідний розділ на сайті і підрахувати попередню вартість самостійно.

Хоч ціна супроводу (юридичного) і є не дешевою, але вона буде на порядок нижче, ніж щомісячне утримання співробітника, який буде працювати всього кілька годин на місяць.